Taxi z Krakowa do Zakopanego

Źródło: https://krakow.ekotaxi.pl/

Szukasz taxi z Krakowa do Zakopanego? Sprawdź, co oferujemy w Eko Taxi!

Taxi z Krakowa do Zakopanego nie będzie obsługiwane przez wszystkie firmy, ponieważ niektóre ograniczają się do jeżdżenia po samym mieście, podobnie jak spora część niezrzeszonych taksówkarzy. W przypadku Eko Taxi realizujemy także trasy poza obszar stolicy województwa małopolskiego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, która będzie korzystna zarówno przy dalszych, jak i tych bliższych kursach.

Nasza oferta

Zachęcamy do zamawiania taksówek Eko Taxi z myślą o podróżach po Krakowie, ale też okolicach tego miasta. W cenniku znajdziesz szczegółowe stawki za poszczególne taryfy, ale oferujemy atrakcyjne warunki, połączone z wysoką jakością samych usług. W naszych taksówkach obsługujemy karty płatnicze. Mieszkańcom Krakowa polecamy ponadto wybór naszych usług dodatkowych, czyli m.in. zakupy na telefon z dostawą, obsługę imprez, zlecenia indywidualne czy monitorowany przewóz dzieci. Oferujemy również możliwość umieszczenia reklamy na naszych samochodach. Nasze taksówki zamówisz pod numerem 12 644 22 22, a ewentualne pytania możesz skierować przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na e-mail.

Kiedy zamówić taxi z Krakowa do Zakopanego?

Taxi z Krakowa do Zakopanego to oczywiście długi kurs, lecz nie oznacza to absolutnie, że nie ma on uzasadnienia. Wręcz przeciwnie, czasem może się okazać, że dla danej osoby to zwyczajnie najlepsze lub wręcz jedyne rozwiązanie na przejechanie tego odcinka, który liczy sobie niecałe 110 kilometrów. Jest on jednak bardzo specyficzny, co przekłada się na opcje transportowe.