Psy 3 – w imię zasad. Czy warto obejrzeć kolejną część kultowego już filmu?

Najnowsza część trylogii o byłym funkcjonariuszu służb bezpieczeństwa już w internecie. Gdzie obejrzeć „Psy 3. W imię zasad”? Po wyczekiwanej premierze kinowej najnowszy film Władysława Pasikowskiego „Psy 3. W imię zasad” doczekał się premiery na platformach telewizji internetowej. 

tablet photo

Starego psa nie nauczysz nowych sztuczek – kilka słów o fabule filmu „Psy 3. W imię zasad”

Po 28 latach od premiery części pierwszej oraz po 26 latach od publikacji części drugiej światło dzienne ujrzała najnowsza, trzecia część trylogii Władysława Pasikowskiego. „Psy 3. W imię zasad”, bo taki podtytuł nosi najnowsze dzieło Pasikowskiego, klasycznie już opowiada losy dobrze nam znanego, byłego funkcjonariusza służ bezpieczeństwa porucznika Franciszka Maurera. Jednak gdzie obejrzeć „Psy 3. W imię zasad”? Klasycznie już bohaterem pierwszoplanowym trylogii jest były funkcjonariusz służb bezpieczeństwa Franciszek Maurer, pseudonim Franz. Tak samo i w filmie „Psy 3. W imię zasad” wciela się w niego Bogusław Linda. Główny bohater po odsiadce 25-letniego wyroku wychodzi z więzienia. Franz zastaje zupełnie inne realia, początkowo nie może się w nich odnaleźć, jednak jak zwykle nie daje tego po sobie poznać ,zachowując twarz pokerzysty bez emocji. Większości starych kolegów już nie ma dostała tylko garstka. W tych rolach zobaczymy Cezarego Pazurę czy Artura Żmijewskiego. Do starej gwardii dołączyli też nowi bohaterowie, w których wcielili się między innymi Marcin Dorociński, Mirosław Baka, Jan Frycz czy aktor młodego pokolenia Sebastian Fabijański. 

Czy najnowszy film Władysława Pasikowskiego „Psy 3. W imię zasad” jest wart uwagi?

Ciężko dorównać poprzednikom, którzy obrośli legendą, jednak film „Psy 3. W imię zasad” może się podobać. Oprócz wyrazistych kreacji aktorskich na uwagę zasługuje całkiem sprawnie poprowadzony scenariusz (także napisany przez Władysława Pasikowskiego). W filmie nie brakuje nocnych oraz dosadnych scen, czy nawiązań do poprzednich części trylogii, co może spodobać się wiernym fanom losów Franca Maurera. Na wspomnienie też zasługuje fakt, że dotrzymano tradycji i w filmie „Psy 3. W imię zasad” za ścieżkę dźwiękową odpowiedzialny jest także Michał Lorenc. Gdzie znaleźć „Psy 3. W imię zasad”?

Gdzie oglądać najnowszy film o Franzu Maurerze „Psy 3. W imię zasad”?

Po premierze kinowej przyszła wreszcie pora na premierę internetową – film „Psy 3. W imię zasad” jest teraz szeroko dostępny w telewizji internetowej. Jest to niesamowicie wygodne rozwiązanie, gdyż nie uzależnia nas od repertuarów multipleksów, nie jesteśmy też zmuszeni oglądać reklam. Wystarczy odpalić odpowiednią aplikację (czy to na telewizorze smart tv, czy smartfonie) lub po prostu stronę internetową na laptopie i już możemy oglądać film „Psy 3. W imię zasad”! Gdzie najlepiej zobaczyć „Psy 3. W imię zasad”?

Film „Psy 3. W imię zasad – gdzie go legalnie oglądać w internecie?

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć „Psy 3” online? W ostatnim czasie pojawiło się sporo platform streamingowych, które umożliwiają w legalnej dystrybucji internetowej oglądanie filmów czy seriali, w tym filmu „Psy 3. online W imię zasad”. Po naszej stronie pozostaje wybór, z której skorzystać, może to być, na przykład popularna IPLA. Wystarczy tylko urządzenie z dostępem do internetu i gotowe! Na naszych ekranach może my zobaczyć film „Psy 3. W imię zasad”.

Leave a Reply